شرکت ایزوگام آذربام دلیجان

شرکت ایزوگام آذر بام دلیجان تولید کننده انواع عایق رطوبتی پلیمیری (ایزوگام) و مشتقات در سال 1390 به ثبت رسیده و مفتخر است مطابق با استاندارد های ملی و جهانی در بازار های داخلی و خارجی مطابق نیاز مشتریان محترم ، ایزوگام تولید و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را جلب نماید . ایزوگام آذربام در حال حاضر با در دست داشتن امکانات و تکنولوژی روز و آزمایشگاه مجهز و با نظارت مهندسین مجرب در زمینه های مختلف صنعتی عایق رطوبتی و سیستم های عایق بندی پیشرفت فراوان داشته است که با نگاهی به گذشته نچندان دور و استفاده از قیر گونی و آسفالت می توان این موضوع را بررسی نمود.

ایــــزوگــــام چـــیســـت ؟

ایزوگام نوعی پوشش مقاوم از قیر و الیاف مختلف مصنوعی می‌باشد که به وسیله گرما چسبانده می‌شود تا از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری کند که معمولا عمر آن حدود ۱۰ سال می‌باشد. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت‌بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت میگیرد که جالب است بدانید که تا ۴۰ سال پیش غایق بندی ساختمان‌ها که به صورت سنتی با استفاده از قیر و آسفالت انجام می‌گرفت مقاومت بسیار خوبی را نداشتند و با گذشت زمان و پیدایش عایق‌های مختلف ایزوگامی جای خود را به این عایق‌های مقاوم و بادوام دادند.

ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیادی که دارد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل می‌باشد که در موارد مختلفی مانند پشت‌بام‌ها ایرانیت پی ساختمان استخرها مخازن آب تونل‌ها کانال‌های آبیاری سرویس‌های بهداشتی سردخانه‌ها سدها پل‌های هوایی باند فرودگاه پارکینگ‌های طبقاتی مرغداری‌ها لوله‌های آب گاز، نفت دامداری‌ها و… استفاده می‌شود.

آذربام دلیجان

ایزوگام طرح دار

By

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و... read more

با ما در تماس باشید


شرکت

آدرس: دلیجان شهرک صنعتی جاده اصفهان بهار 5

تلفن : 4-44433761-086

ایمیل: mail@azarbamdelijan.com


ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16

پنجشنبه ها 8 الی 12

جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل می باشد

    تماس با ما